50ml CBD anti-aging krém proti stárnutí

Značka: ZELENÁ BÁBA
490 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Složení: Aqua,Squalane,Glycerin,Panthenol, Butyrospermum Parkii Butter,Oleyl Erucate, Cannabis Sativa Seed Oil, Glyceryl Oleate,Tocopheryl Acetate, Glyceryl Stearate, Polyacrylamide, Caviar Extract, Cannabidiol, Camellia Sinensis Leaf Extract, Amorolphellus Konjac Root Extract, Phenoxyethanol, Propylene Glycol, Laureth-7, C13-14 Isoparaffin, Ethylhexylglycetin, Parfum, alpha-iIsomethyl Ionone.

Narození ZELENÉ BÁBY sahá hluboko do historie. ZELENÁ BÁBA se narodila nedaleko opuštěné roubenky v jižních nebo možná severních, každopádně Čechách. Od útlého věku byla vláčena svoji babičkou po luzích, sklenících a konopných plantážích nedaleko jejího bydliště, kde poznávala jednotlivé modely, bylinky a rostlinky. Jelikož doba byla taková, jaká byla, do lékárny daleko, lékař v rauši, musela se ZELENÁ BÁBA naučit jaké má která bylinka léčivé a povzbuzující účinky.

Ve stáří se rozhodla pro své vnoučata a jejich kamarády připravit internetový obchod, kde nabízí různé odrůdy jejích bylinek, většinou však takové, které přináší do života radost. Je nám velkým potěšením Vás na tomto e-shopu přivítat a nabídnout Vám produkty ZELENÉ BÁBY. Veškeré produkty jsou poctivě kontrolovány ZELENOU BÁBOU a všechny jsou na čistě přírodní bázi.